Individuální příprava členů výpravy

22.06.2017

Sibiř se nám pomalu, ale jistě blíží. Startujeme z letiště v Budapešti už za 3 měsíce. Na první pohled je to za dlouho. Ale čas do odletu uteče strašně rychle.  A jak si jednotliví členové krátí čas a připravují se na výpravu?

Každý den snídáme ruská vejce a večer co večer do sebe lejeme vodku :-)

Ale vážně :-)

Motorkářka Vlaďka či Bohunka se střídavě toulá po světě na motorce nebo pěšky. Naposledy si vyrazila na Dachstein a brzy vyrazí na další velkou motocestu - do Norska. 

https://rybkabohunka.rajce.idnes.cz/

Peťa (Jouza) vytrvale brázdí české a moravské kopce. Jeseníky, Beskydy, Javorníky.... tam všude ho můžete najít. A jak ho poznáte? Snadno. Když potkáte vysmátého a nejpohodovějšího samotáře někde v těchto končinách, tak je to ON. :-)

https://www.facebook.com/petr.juzik?fref=ts

Koloušci za pár dní odlétají na Island a brněnské trio se chystá do rakouských Alp. Jejich fotoreport určitě bude po jejich návratu k vidění.

 A zatímco ostatní dřou jak mourovatí :-), Horalé z Hané - Markéta a Zdeněk si váleli šunky na břehu Jaderského moře. Vydali se do Omiše, kde týden relaxovali. Ale to kecám. Spíš než relaxovali, tak škádlili tamní skalky a sápali se ve výhni neustále nahoru. Po pár dnech si zvykli na tamní vápenec, takže cesty v rozmezí 4b - 6a+  byly jejich.

Jako zpestření si sjeli řeku Cetinu. Že by naladění na sjíždění, které je společně s nadpoloviční většinou sibiřské party za pár dní čeká?

Fotky jsou tady:

https://www.facebook.com/marketa.hanakova.100